ЄВРО. Київ. День восьмий. Свято... не на нашій вулиці... (фото+відео)

16 июня 2012, 17:51
Владелец страницы
журналіст "5 каналу"
0
1430
ЄВРО. Київ. День восьмий. Свято... не на нашій вулиці... (фото+відео)

EURO. Connecting people)

Восьмого дня я не наважився заглянути у фан-зону. Уже на виході з метро Хрещатик стало зрозуміло, що у фан-зона - заповнена. Цього дня я запросив у Київ свою маму. Сам би я ще зміг проштовхатися у середину, але з жінкою пенсійного віку ні кому б не порадив би йти цього дня у київську фан-зону. Могли б бути жертви...

Тож від фан-зони ми рушили до Олімпійського. Першими на шляху зустріли росіян)))


Але вони були у меншості. Більшість восьмого дня у Києві складали шведи та англійці....Хоча англійці були у меншості це не завадило їм окупувати один з найближчих пабів до Олімпійського...

Через неможливість потрапити у фан-зону багато вболівальників гуртувалися біля кожного пабу/ресторану/кафе аби подивитися трансляцію матчу Україна-Франція


На підступах до Олімпійського почали з'являтися бариги, які пропонували купити квитки на матч. Міліціонери на них не реагували. Були зайняті іншими справами...пам'ятаєте проблеми з проблемою проходження на Олімпійський? Коли на вході утворювалися тисняви? Чи-то та добре потренувалися на українцях, чи-то УЄФА так добре розуміється на організації матчів, але на ЄВРО тисняви не спостерігаються.


Не спостерігалася тиснява і на вже "славнозвісному" вході зі сторони Палацу спортуУже на території Олімпійського відчувається справжнє свято футболу. Шведи йшли танцювати при першій нагоді)

Незадовго до матчу шведи виглядали більшими за англійців)


На самому стадіоні найбільшим попитом користується пиво. Хоч воно і має лише 0,5 градусі алкоголю все одно черга за ним більша, ніж за водою)


До початку матчу зустрів ось цього англійця. На його кепці - справжня історія зустрічей англійської збірної.


Описувати атмосферу на Олімпійському не буду. Просто скажу - не соромно. Стадіон майже заповнений, живе футболом, кілька десятків тисячів шведів та кілька тисячів англійців.
Я так розумію, що за правилами УЄФА не можу публікувати знімки зі стадіону. Тому розміщую зображення, які загально доступні в Інтернеті)

А наступне фото вдалося знайти на одному за англійських сайтів) Авто переконує: порожні місця на балконі для ВІП-гостей - це місця для високопосадовців з Англії. Нагадаю, британські урядовці та члени монаршої родини вирішили бойоктувати матчі в Україні...
а ось ще один користувач Інтернету розмістив фото з Олімпійського) Це місця з обмеженої видимістю, які продаються на сайті УЄФА за 150 грн.


Якби я хотів потрапити на стадіон, то я купував би навіть ці квитки. На Олімпійському є можливість потрапити у будь який сектор. Маючи навіть найдешевший квиток можна потрапити навіть у ВІП-сектор. Перевірено на собі)
Пам'ятаєте 6-річного киянина Тимура? Символа нашої перемоги над шведами. Так от - він не став би відомим без роботи оператора. Можливо навіть ось цього: 

 

Уже після матчу ми зайшли у фан-зону. Вибачте, але зустріли ось таку картину:


Я не звинувачую фанатів. Якщо немає нормальних смітників, а ті, що є, не встигають змінювати, то людям нічого не залишається нічого іншого як смітити. Якщо немає достатньо туалетів, то люди мочаться там, куди встигнуть добігти. І так далі. Якщо влада не встигла підготуватися до ЄВРО, то не варто прикриватися гостинністю: сцить, де завгодно, смітить, де завгодно, продавайте квитки, де завгодно... свою безпорадність цим не сховати...

Ви не помітили жодного згадування про результати матчів восьмого дня? Так про це не хочеться згадувати взагалі. Спочатку програли наші, а згодом і шведи. За перший тиждень ЄВРО вони стали "нашими", та й їхня нічия і перемога мала зіграти на нашу користь... але не вийшло... Восьмого дня ЄВРО свято було не на нашій вулиці...

А щодо Донецька, підтримки ЄВРО збірної України та сприйняття ЄВРО, так це вже тем для окремої статті...
І "важдям Данбаса" мої думки з цього приводу не сподобаються... До зустрічи...

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.