Янукович віддячив "герою" за "доцента"

26 августа 2013, 14:35
журналіст "5 каналу"
0
9471
Янукович віддячив  герою  за  доцента

До дня незалежності звання Героя України отримав ректор вишу, у якому Янукович нібито був доцентом...

Країна має знати своїх героїв! Цей радянський спадок досі працює і в незалежній Україні. Щороку список офіційних героїв попвнюють указами Президентів. 

За законом звання Герой України є вищим ступенем відзнаки. Ось кому мало присвоюватися це звання за визначенням законодавців:

Звання Герой України присвоюється громадянам України за здійснення визначного геройського вчинку або визначного трудового досягнення.

Якщо ж подивитися на список цих офіційних героїв, то виникає питання: якими геройськими вчинками відзначилася більшість достойників?

У день 22-ої річниці незалежності Президент доповнив список героїв 6-ма прізвищами. Один з них - давній знайомий Віктора Януковича. Я не здивуюся, якщо постать Станіслава Поважного вам нічого не каже. Бо в українських реаліях головне бути "героєм" для однією людини  - яка ставить підпис під Указом.

Ким же є Станіслав Поважний для Януковича? Для розуміння відповіді варто подивитися у біографію самого Януковича. Зокрема у ній йдеться, що майбутній президент у Донецькій декржавній академії управління отримав вченне звання доцента. Два роки тому Янукович договорився до того, що назвав себе навіть завідувачем кафедри академії.

Але от халепа, знайти підтвердження перебуванню Януковича у цій академії не змогли журналісти. У матеріалі Української правди "Шлях проффесора" йдеться про "доцента (НЕ)існуючої кафедри": 

у 1999 році за рішенням атестаційної колегії Віктору Федоровичу Януковичу присвоєно вчене звання доцента кафедри автомобільного транспорту Донецької державної академії управління... На сайті Донецького державного університету управління інформація про таку кафедру відсутня. 

Єдиним, хто підтвердив існування цієї кафедри у згаданих роках, виявився син новоспеченого "героя" Олександр Станіславович Поважний. Судячи зі всього ректорську посаду у цій родині передали як спадок.

Уже пізніше Україна отримала "проффесора". То чи не тягне допомога у цьому на геройський вчинок? От і Янукович вважає, що тягне. Тим більше що у цьому ж виші свою кандидатську дисертацію захистив Віктор Вікторович Янукович. 

17 червня 2009 року в Донецькому державному університеті управління захистив кандидатську дисертацію «Формування і реалізація державної соціальної політики»

Також заснований Поважним виш може пишатися і такими своїми учнями, як Борис Колесніков (економіст-менеджер, випуск 1997), Наталя Королевська (випуск 2002) та Олександр Клименко (магістр фінансів). 

Як бачимо, "герой" заслужив і на звання,і на пільги, які передбачені для офіціних Героїв...

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
ТЕГИ: Янукович,Герой України
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.