Жители Березняков требуют от “ударовца” Ищенко сдать депутатский мандат

29 августа 2013, 22:42
МИА "Россия сегодня" (Москва)
0
1876

Сложить депутатские полномочия требуют от члена фракции УДАР в Раде жители Березняков в Киеве, которые уже второй месяц протестуют против застройки парка структурами, близкими к депутату.


Против стройки по ул.Серафимовича выступили несколько сотен местных жителей, которых поддержали общественные активисты и журналисты. После того, как они заявили о том, что стройку контролирует Ищенко, их немедленно обвинили во лжи, однако активисты смогли предоставить доказательства.

Провальная попытка УДАРа выйти из скандала на Березняках. Оригиналы документов, доказывающих, кто стоит за стройкой в сквере

Теперь они требуют отставки депутата. Я публикую текст обращения жителей Березняков.

 ***

Мешканці Березняків вимагають від Валерія Іщенка здати мандат народного депутата України

Справедливо стверджувати, що на сьогодні по вул. Серафимовича, 6а (Дніпровський р-н м. Києва) є самою гарячою точкою, де спалахнув конфлікт між мешканцями та ТОВ «Тельбін Іва».

Неабияк обурив мешканців той факт, що безпосередню причетність до забудови мають члени депутатської фракції Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка». Люди звернулися до лідера «Удару», Віталія Кличка, з проханням зупинити забудову, яка знищує єдиний на Березняках зелений сквер.

«Ударівці» палко заперечують свою причетність до цього будівництва. Однак, факти говорять про інше: зокрема «ударівець» Валерій Іщенко вписаний у договорі оренди на земельну ділянку по вул. Серафимовича, 6а в особі генерального директора та засновника ТОВ «Тельбін Іва». У той же часІщенко Валерій Олександрович обраний по загальнодержавному багатомандатному округу від політичної партії «УДАР» під номером у списку 32.

Вже не перший рік у мас-медіа точаться дебати про несумісність політичної та бізнесової діяльності депутатів ВР. Випадок з Валерієм Іщенком є тому яскравим підтвердженням: власник значних фінансових активів не може поділяти інтереси простого народу. Йому здається смішним захист невеличкого клаптика зеленого острівка посеред бетону та асфальту, оскільки він відпочиває на фешенебельних курортах. Однак саме з цього клаптика землі він хоче витиснути якомога більше прибутку – за рахунок здоров’я та комфорту простих людей.

Мешканці Березняків обурені тим, що партія, за яку проголосувала переважна більшість киян, обдурила їхні сподівання. Як діяти? Чекати наступних виборів та спостерігати, як екскаватори руйнують крихітну зону відпочинку?

Березняківці не хочуть чекати й рішуче вимагають від В. Іщенка ЗДАТИ МАНДАТ ДЕПУТАТА згідно Закону України «Про статус народного депутата України» у зв’язку зі зрадою громадських інтересів. Окрім того, мешканці висловлюють недовіру лідеру партії «УДАР» Віталію Кличку.

Мешканці Березняків

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.