У Бердянську та Мелітополі окупаційна влада привласнює порожні квартири

22 листопада 2023, 23:52
Власник сторінки
0
6

У Бердянську та Мелітополі окупаційна влада привласнює порожні квартири городян, які виїхали

Окупаційна влада Бердянська розшукує порожні квартири для експропріації за допомогою комунального підприємства, а в Мелітополі окупанти "віджали" в законних власників уже приблизно 60 квартир,  у Телеграм-каналі Бердянської громади.

За інформацією ТГ-каналу, окупаційна влада Бердянська та Мелітополя (Запорізька область) активізувала експропріацію так званого "безхазяйного" житла людей, які виїхали з окупації.

Так, згідно з документами окупаційної адміністрації Мелітополя, станом на листопад, росіяни конфіскували вже 58 порожніх квартир і будинків, які належать місцевим жителям.

А в Бердянську окупанти розшукують покинуті господарями квартири, задіявши КП "Бердянське підприємство теплових мереж".

Місцеві тепловики вимагають від бердянців до 30 листопада надати в абонентську службу копії паспортів, а також документів на квартири. В іншому разі погрожують "націоналізацією" житлових приміщень.

В інформації зазначається, що в такий спосіб окупанти виявляють квартири, що спорожніли через вимушений від'їзд власників, які виїхали звідти через російську окупацію.

Відібране у законних господарів житло, окупаційна адміністрація Бердянська планує передавати колаборантам, а також російським військовослужбовцям, порушуючи при цьому норми міжнародного права та Женевської конвенції.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.