Майже 500 тисяч гривень для ЗСУ було зібрано на 70-річчі тренера Кличків

06 жовтня 2022, 19:20
Власник сторінки
0
104
Майже 500 тисяч гривень для ЗСУ було зібрано на 70-річчі тренера Кличків

В військові підрозділи відправлять квадрокоптер, тепловізор та інші технічні засоби

У Києві в Klitschko Expo в рамках ювілею тренера братів Кличків Володимира Золотарьова відбувся аукціон, збори з якого підуть на допомогу ЗСУ.


Перший лот  - велика сувенірна боксерська рукавичка, на якої перед початком аукціону поставили автографи Віталій Кличко, Володимир Кличко та Володимир Золотарьов в підсумку були продана за 200 тисяч гривен. Боротьба за лот була відчайдушною, адже стартова ціна складала 5000 гривен. В підсумку лот дістався  Артуру Палатному, який теж вчився азам боксу у Володимира Олексійовича, під його керівництвом став першим майстром спорту СРСР з боксу, а зараз є головою виконкому партії УДАР та керівником волонтерського штабу «Українська команда».Головний виклик для нашої країни - це перемога у війні і ми зробимо все, щоб вона прийшла якнайшвидше - так прокоментував свою перемогу в аукціоні Артур Палатний.  

  

Не менш цікавою була боротьба за другий лот - сувенірний м’яч з автографами гравців київського “Динамо”, який надав організатором аукціону проект Чемпіон. В боротьбу за цей лот включився навіть мер Києва Віталій Кличко, який пропонував придбати м’яч за 120 тисяч гривень.


Але в підсумку лот дістався представникам компании Secur Петру Івасюку та Артему Васиновичу, які надали для підрозділів ЗСУ квадрокоптер та тепловізор загальною вартістью 272 640 гривен. З початком війни ми швидко забезпечили поставки квадрокоптерів, тепловізорів, бронежилетів, рацій та інших девайсів, які допомагають нашим захисникам в обороні України, - розповів Артем Васинович. -  За понад 7 місяців війни ми на постійній основі допомагаємо ЗСУ та іншим військовим і волонтерам діставати потрібне обладнання та технології. А деякі працівники Secur приймають участь у обороні України на різних напрямках з лютого 2022 року і активно втілюють волонтерські ініціативи, - додав Петро Івасюк.  - Такими працівниками ми прямо зараз пишаємося більше, ніж нашим статусом лідера ринку в сегменті охоронних систем з 2012 року.  фото Дениса Носова


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: Виталий Кличко,аукцион.,Владимир Золотарев,УДАР Віталія Кличка,Артур Палатний,Артур Палатный,Віталій Кличко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.