Профспілки знищують – без захисту можуть залишитися мільйони українців

16 сентября 2022, 13:55
Владелец страницы
заступник голови ФПУ
0
3014

Обшуки у мене, моїх рідних та співробітників уже стали буденністю.

Тиск на профспілки не припиняється. Обшуки у мене, моїх рідних та співробітників уже стали буденністю. Я вже не кажу про те, що вони безпідставні та марні, але на це витрачаються ще й чималі державні гроші. Судіть самі. Недавно обшуки проводили одразу в кількох місцях – вдома, на роботі, навіть у моєї мами в Черкаській області.
Задіяли близько ста силовиків. Робота яких недешева – середня заробітна керівника такої структури близько 70 тис., а рядового працівника – майже 61 тис. гривень на місяць. Тобто від 2 500 гривень до 3 500 за один робочий день. Додайте сюди видатки на транспорт, пальне та участь десятка найнятих свідків, які отримують 600 гривень у день. За приблизним підрахунком на акцію з моїм обшуком витратили біля 300 000 гривень платників податків. І вкотре не знайшли ніяких документів. Чому? Тому, що за цей час десятки разів робили запити про надання цих документів. І ми їх постійно надавали. Практичного сенсу в цій акції, окрім як залякування та тиску, немає.
Ми довго стримувалися від публічної критики влади. Розуміючи, що в країні війна і зараз не на часі внутрішні розбірки. Але ситуація - критична. Профспілки знищують.
Під ударом опинилися не лише ми, а й трудові права мільйонів українців. Яких ми не можемо, особливо в такий непростий час, залишити без захисту.
Власне, саме про це була моя розмова з журналістами видання «Знай.24». Деталі - у відео за
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: профсоюзы,профспілки,розпорядження майном
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.