Коли українці перейдуть на зимовий час

30 октября 2021, 12:58
Владелец страницы
Педагог
1
15

Українці перейдуть на зимовий час в останню неділю жовтня. В 2021 році переводити стрілки потрібно буде в ніч з 30 на 31 жовтня, це дозволить поспати на вихідних на годину довше.

Коли переводять годинники на зимовий час в Україні
Постанова Кабміну №509 свідчить, що перехід на зимовий час в 2021 році пройде в неділю 31 жовтня рівно о 4:00 необхідно перевести стрілки годинника на одну годину назад.

Навіщо переводити годинники на зимовий час
Вчені заявляють, що постійні сезонні переклади годин призводять до появи проблем зі здоров'ям, адже у багатьох людей збивається графік сну.

На захист переведення годинників на зимовий час виступають аргументи про те, що таким чином вдається економити електроенергію. Це пов'язано з тим, що ділова активність людей зсувається на більш світлий час доби.

Перехід на літній і зимовий час був введений в 1981 році. Практика переведення годинників до сих пір зберігається в багатьох інших країнах світу. Проте, в Україні планують скасувати сезонні переклади годин, щоб "київський час" відповідало європейським стандартам.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.