Вскрилася: виявлено ще одну суддю, яка діє в інтересах Росії

22 липня 2021, 12:51
Власник сторінки
директор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД
0
8
Вскрилася: виявлено ще одну суддю, яка діє в інтересах Росії

Суддя Господарського суду Києва Анна Яковенко прийняла непрозоре судове рішення у відкритому процесі і фактично підіграла громадянам країни-агресора РФ.

Розглядаючи резонансну справу по спорткомплексу «Восход», суддя Яковенко дала розпорядження не пускати на судове слухання представника Київської міської ради, яка мала довіреність, журналіста інформагенції, члена Громадської ради при КМДА Ольгу Коцько та члена батьківського комітету-керівника ініціативної групи Ірину Романову.

Напередодні журналісти та активісти поінформували громаду, що на суддю Яковенко у березні 2019 року чинив тиск співробітник СБУ Повод (людина заступника СБУ Малікова). Такий тиск чинився для того, щоб суддя прийняла рішення на користь ГО «Восход» (ця ГО пов’язана з колишнім росолігархом полковником РФ Крупчаком та громадянином РФ Камєнським) і вивела СК «Восход» з державної власності.

Співробітник СБУ залякав суддю, пообіцявши зловити її на хабарі.

Поза тим, дві судові інстанції — Київський апеляційний госпсуд та Касаційна інстанція господарськогo суду прийняли рішення на користь громади Києва та залишили спорткомплекс «Восход» у державній власності.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: суд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.