Оперативно-розшукові справи ДФС України закриваються та знищуються – Поїзд

21 июня 2021, 19:15
Владелец страницы
vasilpoizdukr@gmail.com
0
9
Оперативно-розшукові справи ДФС України закриваються та знищуються – Поїзд

Через ліквідацію ДФС України, оперативні підрозділи на даний час закінчують закриття та знищення оперативно-розшукових справ

Безвідносно стадії документування можливої злочинної діяльності, у тому числі за якими здійснювалися оперативно-технічні заходи повідомив голова Департаменту організації протидії митним правопорушенням і міжнародної взаємодії ДФС України Василь Петрович Поїзд.

«На даний час, оперативні підрозділи ДФС України вимушені знищувати матеріали оперативно-розшукових справ, які знаходяться у провадженні без відносно тяжкості документованого злочину, стадії таких справ чи можливого застосування оперативно-технічних засобів. Ці матеріали становлять державну таємницю, а передати їх до Бюро економічної безпеки України ми не можемо, через те, що БЕБ існує тільки на папері. Тому ми не маємо іншого виходу», - вказав Поїзд Василь.

Після прийняття в січні 2021 року Закону України «Про Бюро економічної безпеки України», на створений орган покладено функції боротьби з економічними і податковими злочинами. Зараз відбувається процес ліквідації Державної фіскальної служби України, на даний момент включає слідчі і оперативні підрозділи (податкову міліцію).

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: следователь,налоговая реформа,ГФС
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.