Наталія Гунько: Київська обласна рада може працювати продуктивно і швидко

15 червня 2021, 09:14
Власник сторінки
0
63
Наталія Гунько: Київська обласна рада може працювати продуктивно і швидко

Затвердження звітів та внесення змін до обласного бюджету на 2021 - головні питання на засіданні сесії Київоблради

На черговій четвертій сесії Київська обласна рада затвердила понад 40 звітів про виконання обласних програм за 2020 рік та звіт про виконання обласного бюджету за минулий рік. Також ми збільшили фінансування обласних програм, внесли зміни до 14 з них, створили нові цільові програми та передбачили кошти на їхнє виконання. Внесли зміни до Статутів медичних закладів Київщини, щоб вони могли заключати нові договори з НСЗУ і отримувати більше грошей із державного бюджету.

Вперше за півроку ми змогли отримати від Київської облдержадміністрації конкретні цифри по кожному пункту фінансового документа. Це дало змогу побачити суму грошей, які не були витрачені протягом минулого року. Залишки коштів ми розподілили на обласні програми, затвердивши зміни до бюджету більшістю голосів депутатського складу.

Збільшили суму фінансування обласних програм 

Ми збільшили суму фінансування обласних програм з 910 мільйонів до 2 мільярдів 185 мільйонів гривень. По 19 програмам розвитку Київщини зробили перерозподіл коштів.

Фінансування програми «Здоров’я Київщини» збільшили на 10 мільйонів гривень. Цими коштами частково покриваються поточні видатки лікарень області - зарплати медперсоналу, медикаменти, оплата комунальних послуг. 

Збільшення коштів на 1,22 мільйони гривень запланували за програмою «Питна вода Київщини», яка передбачає реконструкцію об’єктів централізованого водопостачання та водовідведення.

Програма енергозбереження фінансуватиметься на майже два мільйони більше, а програма індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» - на 1,2 мільйони гривень. Завдяки цим заходам ми допомагаємо мешканцям області утеплити будинки та придбати нове житло.

Обласну програму розвитку та популяризації спорту «Київщина спортивна» збільшили у фінансуванні до 117 мільйонів гривень, що на 4 мільйони більше, ніж запланували у грудні 2020 року.

На цільову програму соціальної підтримки в Київській області учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, а також родин Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності на 2021-2022 роки  передбачено фінансування у сумі 36,7 мільйонів гривень.

Програму розвитку автомобільних доріг у Київській області у 2021 році профінансують на понад один мільярд гривень. Це кошти не лише Київської області, а сума з урахуванням дотацій з державного бюджету (понад 800 мільйонів гривень) та надходження співфінансування з місцевих бюджетів.

Також ми збільшили фінансування програми, яка передбачає будівництво і реконструкцію дитячих садочків, шкіл та інших закладів соціальної інфраструктури до 324 мільйонів замість 250-ти. Ці кошти допоможуть завершити деякі об’єкти вже до кінця цього року. 

Київщина посилює тероборону

На черговій сесії Київоблради затвердили програму організації територіальної оборони в області. У 2021 році на її реалізацію виділили понад один мільйон гривень. Кошти будуть витрачені на проведення тренувань і навчань для особового складу територіальної оборони Київської області. 

Підготовча робота і засідання сесії показали: Київська обласна рада може працювати продуктивно і швидко. Тепер наше завдання - слідкувати, щоб всі кошти, які ми виділили, витрачалися ефективно. Продовжуємо роботу над новими проектами рішень, аналізуємо поточне виконання обласних програм. 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.