Контрабанда на марші

24 мая 2021, 22:22
Владелец страницы
директор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД
0
15
Контрабанда на марші

Чекаю на санкції проти чергових фігурантів "митно-мутних справ".

Як відомо, РНБОУ нещодавно ввела персональні санкції проти ряду осіб, причетних до контрабандистської діяльності; також влада почала перевірку діяльності митниць та ініціювала зміну держмитслужби на вищому рівні.

Але завжди є але. Нещодавно призначений заступник голови держмитниці - Руслан Черкасський - виявився фігурнатом багатьох розслідувань журналістів і, судячи з цих розслідувань, фігурант далеко не кришталево чесний чоловік.

В пресі є інформація, що цей діяч і його оточення причетні до контрабанди тютюнових виробів, але крім цього є особа - ймовірно брат Черкасського (Черкаський Валерій Анатолійович), що пов'язаний з окупаційною адміністрацією РФ в Донецькій області!

Тому я направив до  та НАБУ листи з проханням перевірити діяльність зазначених осіб на предмет дотичності до контрабандних схем, фінансування тероризму й інших злочинів проти нашої держави.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: контрабанда
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.