Контрабанда на марші

24 травня 2021, 22:22
Власник сторінки
директор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД
0
21
Контрабанда на марші

Чекаю на санкції проти чергових фігурантів "митно-мутних справ".

Як відомо, РНБОУ нещодавно ввела персональні санкції проти ряду осіб, причетних до контрабандистської діяльності; також влада почала перевірку діяльності митниць та ініціювала зміну держмитслужби на вищому рівні.

Але завжди є але. Нещодавно призначений заступник голови держмитниці - Руслан Черкасський - виявився фігурнатом багатьох розслідувань журналістів і, судячи з цих розслідувань, фігурант далеко не кришталево чесний чоловік.

В пресі є інформація, що цей діяч і його оточення причетні до контрабанди тютюнових виробів, але крім цього є особа - ймовірно брат Черкасського (Черкаський Валерій Анатолійович), що пов'язаний з окупаційною адміністрацією РФ в Донецькій області!

Тому я направив до  та НАБУ листи з проханням перевірити діяльність зазначених осіб на предмет дотичності до контрабандних схем, фінансування тероризму й інших злочинів проти нашої держави.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: контрабанда
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.