Обережно!! Сезонні маніяки вийшли на вулиці міст

17 травня 2021, 18:35
Власник сторінки
0
110
Обережно!! Сезонні маніяки вийшли на вулиці міст

І з цим нічого не можна вдіяти

#InfoMaidan

Неділя. 8 ранку. Ще можна поспати. Виспатися за тиждень, але ні - приходять вони.

Конче потрібно з 8 ранку у вихідні косити. Найбільше лихо в країні - це трава і треба її нещадно знищувати.

Це маніяки, яки приходять тоді, коли сусід з перфоратором вирішив відпочити. І вони супроводжуватимуть тебе всюди - коли йдете в магазин, на ринок, до метро, гуляєте з собакою чи просто прогулюєтеся.

Ходять чутки, що для газонокосильників відведено окремо місце в пеклі і коли всі спокійно варяться в чанах зі смолою, то вони вічність ходять зі своїми газонокосилками пеклом, в якому немає трави.

 А взагалі самі газонокосилки вигадали місцеві чиновники. Влітку нема снігу, тож треба під щось списувати гроші - закупка газонокосилок + пальне кожного дня та робота косильщиків. Звісно, що можна просто роздати двірникам ручні коси, але тоді сенс всього цього втрачається.

Косити траву - понад усе!

P.S. Ще є припущення, що є певна змова між місцевими чиновниками та мережами аптек в просуванні продаж заспокійливих препаратів - щобільше на вулиці відправляють газонокосильників, то більший відкат від аптек.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина,Киев,Кличко,блоггер,блог,столица,украинцы,блоги,Блогосфера,микроблоггинг,блогер,блоггеры,Виталий Кличко,видеоблог,Виталий Кличко,Київ,блог-платформа,УДАР Віталія Кличка,газон,Україна,політика,столиця,влада,блогери,Віталій Кличко,політика в Україні,ЛІТО,новое в блогах,политики в блогах,фейковый блог,блог личности,видео блог
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.