За махінації з землею затримано в Одесі кількох чиновників міськради

9 февраля 2021, 15:26
Владелец страницы
военный инженер
0
37

Організували оборудку посадовці Одеської міськради, обласної прокуратури, регіональних підрозділів Державної архітектурно-будівельної інспекції та Держгеокадастру і приватні забудовники.

СБУ викрила посадовців кількох одеських установ та міськради, що підозрюються в незаконних оборудках з земельними ділянками Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації

За даними СБУ, у такий спосіб підозрювані отримували й інші великі "шматки" одеської землі. Організували оборудку посадовці Одеської міськради, обласної прокуратури, регіональних підрозділів Державної архітектурно-будівельної інспекції та Держгеокадастру і приватні забудовники.

Так, фігуранти підробили офіційні документи й змінили власність земель площею майже чотири гектари. Ймовірно зловмисники діяли через незаконне втручання у роботу телекомунікаційних мереж та автоматизованих систем державних органів.

Наразі на незаконно відчужених землях здійснюється забудова багатоквартирними будинками – з численними порушеннями законодавства. Однак судом накладено арешт на ділянку, а також на будівлі, недобудови, інші складські приміщення з позбавленням права користування, розпорядження майном та забороною проведення будівельних робіт.

Правоохоронці провели понад 20 обшуків. У їх ході вилучено проєктну документацію на будівництво житлового комплексу, чорнові записи, бланки з відтисками печаток будівельних компаній та інші матеріали, які підтверджують незаконне виведення земельної ділянки з державної власності для комерційної забудови.

У межах кримінального провадження за ч. 2 ст. 366, ч. 2 ст. 364 та ч. 4 ст. 197-1 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: СБУ,Одесса,прокуратура,земельные участки,міськрада,Госгеокадастр
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.