Благодійність без можливості допомогти

4 декабря 2020, 21:08
Владелец страницы
0
51
Благодійність без можливості допомогти

Так працюють більшість благодійних фондів

#InfoMaidan

Телефонний дзвінок. Беру слухавку. Звертаються до мене по імені та по-батькові. Якийсь хлопець каже як його зовуть, що він з *** фонду і вони допомогають дітям.

Потім історія про хлопчика з ДЦП, якому збирають невелику суму на реабілітацію і залишилось зовсім не багато, всього 2600 грн, чи можу я чи мої знайомі допомогти, вони нададуть всі документи по фонду і хворобі дитини і можуть просто зараз відправити картковий номер фонду смскою.

Я кажу, що звісно ж, хочу і можу допомогти дитині. Нехай дадуть номер телефона когось з його батьків, я поговорю з ним і візьму їхню банківську картку, а потім опублікую всю історію з контактами батьків та їхньої картки на певних інформ ресурсах і допомогу буде отримано.

Мені знов запропонували картковий номер фонду просто зараз для допомоги. Я знов запитав номер телефону когось з батьків дитини. Мені відповіли, що не можуть цього зробити і так вони не працюють. Більше мене не турбували.

 Я не стану казати про всіх. Є безліч благодійних організацій, які допомагають людям. Але є й такі, яким важливі тільки гроші, а не допомога дітям і дорослим будь-яким шляхом. В даному випадку людям не важливо було допомогти дитині, а треба було просто отримати гроші. І вони навіть не дозволили надати допомогу просто без них - для цих людей ця дитина інструмент для заробітку. Це як жебраки з дітьми стоять на вулицях - люди допомогають, даючі гроші дитині, а просто дорослій не дали б. Тут та сама історія - дитину використовують як причину для збору коштів.

Нажаль, такі історії трапляються всюди. І це вони роблять легально навіть по документах. Дуже рідко шахрайські схеми благодійних організацій по заробітку на хворих дітях, розслідуються правоохоронцями.

#ДумайтеСамостійно 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина,Киев,дети,благотворительность,блоггер,блог,ребенок,украинцы,благодарность,блоги,мошенничество,зарегистрировать благотворительный фонд,Блогосфера,мошенники,микроблоггинг,блогер,блоггеры,видеоблог,Київ,блог-платформа,Україна,благодійність,блогери,діти,шахрайство,благодійна допомога,новое в блогах,политики в блогах,блог личности,видео блог,шахрай,шахраї,благотворительная акция,благотворительный проект,благотворительный фонд
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.