Вбивство уві сні. Звичайний таксизм

13 листопада 2020, 12:11
Власник сторінки
0
134
Вбивство уві сні. Звичайний таксизм

Держава теж несе за це відповідальність

#InfoMaidan

Цей таксист просто заснув за кермом. Двоє постраждалих і двоє загиблих.

Таксисти працюють майже цілодобово, щоб заробити побільше грошеняток. Норму їхньої діяльності ніхто не контролює. В даному випадку це призвело до страшної трагедії.

Людина може бути за кермом не більше 8 годин. Після цього потрібен відпочинок. Повноцінний відпочинок.

Стосовно таксистів має бути створена загальна база. При початку роботи кожен водій має пройти швидке обстеження на алкоголь та наркотики і вимір тиску. Після цього лічильник пішов і час роботи має бути не більше 8 годин. Після 8 годин на робочому місці мають припинятись надходження замовлень. Центри перевірки для заходу на роботу мають бути по всьому місту - 2 чи більше на 100 тис населення, щоб не було черг.

Допоки цього не буде зроблено, такі трагедії будуть траплятися. В даному випадку регулювання має бути жорстким та принциповим.

#ДумайтеСамостійно  

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина,автомобили,Киев,блоггер,Пешеходы,блог,машины,украинцы,машина,блоги,водитель,Блогосфера,такси,микроблоггинг,блогер,блоггеры,видеоблог,Київ,таксист,таксисти,блог-платформа,пешеход,автомобиль,Україна,блогери,новое в блогах,машина мечты,видео блог,таксі,такси Uber
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.