Найбільше корупції в Україні – у владі

10 ноября 2020, 14:17
Владелец страницы
военный инженер
0
13
Найбільше корупції в Україні – у владі

В органах влади різних рівнів виявлено найбільше корупційних правопорушень. Зокрема, йдеться про 212 кримінальних проваджень і 269 оголошених підозр із загальної кількості.

Голова СБУ Іван Баканов повідомив, що з початку року за матеріалами Служби розпочато 510 кримінальних проваджень щодо корупційних злочинів, повідомлено про підозру 679 особам, 104 особи засуджені і 143 посадовці звільнені з посад.

За словами Баканова, в органах влади різних рівнів Службою безпеки виявлено найбільше корупційних правопорушень. Зокрема, йдеться про 212 кримінальних проваджень і 269 оголошених підозр із загальної кількості. Серед них – підозру повідомлено колишньому голові Кіровоградської ОДА за вимагання хабаря 1,3 млн гривень, окремо ліквідовано масштабну схему з видачі незаконних дозволів у ДАБІ, яка функціонувала роками.

 Також значна кількість корупційних злочинів виявлена у правоохоронних і контролюючих органах. За цим напрямом за матеріалами СБУ розпочато 208 кримінальних проваджень, 268 особам повідомлено про підозру. Загалом з початку року знешкоджено 6 організованих злочинних угруповань у правоохоронних органах.

Окрім того, Служба безпеки спільно з іншими правоохоронними органами протидіє випадкам корупції на митному кордоні, у незаконній вирубці лісів та у габаритно-ваговому контролі на дорогах. Щодо останнього виявлено корупційні схеми з боку нинішніх посадовців "Укртрансбезпеки" та розтрату бюджетних коштів у розмірі 100 млн гривень на закупівлі габаритно-вагових комплексів у 2018 році.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: СБУ,влада,корупція в Україні,Иван Баканов
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.