Найбільше корупції в Україні – у владі

10 листопада 2020, 14:17
Власник сторінки
военный инженер
0
17
Найбільше корупції в Україні – у владі

В органах влади різних рівнів виявлено найбільше корупційних правопорушень. Зокрема, йдеться про 212 кримінальних проваджень і 269 оголошених підозр із загальної кількості.

Голова СБУ Іван Баканов повідомив, що з початку року за матеріалами Служби розпочато 510 кримінальних проваджень щодо корупційних злочинів, повідомлено про підозру 679 особам, 104 особи засуджені і 143 посадовці звільнені з посад.

За словами Баканова, в органах влади різних рівнів Службою безпеки виявлено найбільше корупційних правопорушень. Зокрема, йдеться про 212 кримінальних проваджень і 269 оголошених підозр із загальної кількості. Серед них – підозру повідомлено колишньому голові Кіровоградської ОДА за вимагання хабаря 1,3 млн гривень, окремо ліквідовано масштабну схему з видачі незаконних дозволів у ДАБІ, яка функціонувала роками.

 Також значна кількість корупційних злочинів виявлена у правоохоронних і контролюючих органах. За цим напрямом за матеріалами СБУ розпочато 208 кримінальних проваджень, 268 особам повідомлено про підозру. Загалом з початку року знешкоджено 6 організованих злочинних угруповань у правоохоронних органах.

Окрім того, Служба безпеки спільно з іншими правоохоронними органами протидіє випадкам корупції на митному кордоні, у незаконній вирубці лісів та у габаритно-ваговому контролі на дорогах. Щодо останнього виявлено корупційні схеми з боку нинішніх посадовців "Укртрансбезпеки" та розтрату бюджетних коштів у розмірі 100 млн гривень на закупівлі габаритно-вагових комплексів у 2018 році.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: СБУ,влада,корупція в Україні,Иван Баканов
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.