Результати всеукраїнського моніторингу

06 листопада 2020, 16:09
Власник сторінки
0
17

Кращі національні та локальні практики боротьби з пандемією коронавірусу та її наслідками

10 листопада 2020 року о 12:00 в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться прес-конференція координаторок проекту “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства”.

 

“Україна вступила в другу хвилю поширення коронавірусної хвороби. На цьому етапі критично важливим стає засвоєння кращого досвіду, що був отриманий за попередні півроку, - коментує менеджерка проєкту Валерія Вершиніна. -Протягом 4-ох місяців - з середини липня до середини листопада - ми аналізували місцеві рішення щодо недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 та подолання наслідків карантину у більше ніж 170 містах та громадах 24 областей України. Нині ми готові представити результати громадськості.

 

Учасники прес-конференції присвятять свої виступи:

        організації медичної логістики та доставки хворих до лікарень;

        досвіду соціальної допомоги та підтримки вразливих категорій;

        кейсам стимулювання бізнесу громадами на карантині;

        практиці підтримки фахівців різних категорій в умовах пандемії;

        рекомендаціям Уряду та місцевій владі по впровадженню кращих практик.

 

Спікерки прес-конференції:

        Валерія Вершиніна, менеджерка проєкту “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства”

        Анна Борисова, координаторка проекту “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства” в Київській та Сумській областях

        Юлія Шпіньова, координаторка проекту “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства”в Кіровоградській та Херсонській областях

 

Проєкт “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства” реалізується БО БФ “Стабілізейшен Суппорт Сервісез”за підтримки Чорноморського Трастового Фонду (Black Sea Trust for Regional Cooperation), який є проєктом Німецького фонду Маршалла США (German Marshall Fund of the United States).

 

Реєстрація на захід обов’язкова за посиланням:

 

Прес-конференція доступна для перегляду онлайн за посиланням:

 

 

За додатковою інформацією Ви можете звернутись до Лошакової Юлії, медіа асистентки проєкту

за телефоном 380 509 959 819 або на пошту yulialoshakova5@gmail.com
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: пандемия,Коронавирус,Коронавирус в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.