Безпека українців тепер стала реальною. Твоя захищеність у твоїх руках!

25 сентября 2020, 15:01
Владелец страницы
0
16

Будь в безпеці 24/7 і контролюй безпеку своїх рідних разом з новим проектом Поліції Охорони і Safor Ukraine.

Будь в безпеці 24/7 і контролюй безпеку своїх рідних разом з новим проектом Поліції Охорони і Safor Ukraine.

23 вересня, в УНІАН відбулася прес-конференція з нагоди запуску спільного проекту Safor Ukraine і Поліції Охорони.

В ході прес-конференції представників компанії Safor Ukraine журналісти докладніше дізналися про те, як функціонує унікальна інтелектуальна платформа безпеки, яка доступна тепер кожному жителю України. Також почули аргументацію представників британської компанії про те, чому саме Україна стала першою країною, де запустили мобільний додаток Safor.

«Кожна людина, у якого є смартфон, може скористатися нашим додатком в будь-який час, коли йому загрожує небезпека і потрібна наша допомога, так як сервіс доступний 24/7. Це не просто додаток виклику охорони, а додаток-оповіщення, який гарантує стовідсоткову безпеку людини», - заявив заступник генерального директора Safor Ukraine, Дмитро Діменко.

Тепер українцям достатньо просто завантажити додаток, ввести дані і завжди мати під рукою кнопку тривожного сигналу. Якщо ви відчуваєте себе в небезпеці, просто натисніть кнопку «викликати допомогу». Надіслати сигнал тривоги можливо навіть без доступу до Інтернету.

«Унікальність програми в тому, що Safor має широку карту покриття, швидко реагує на тривожний сигнал і сповіщає ваших близьких і Поліцію Охорони про небезпеку. Можливість отримати геолокацію близької людини і навіть рівень заряду його батареї - це завдання, з яким зможе впоратися тільки Safor», - коментує прес-секретар SAFOR APP LTD, Діана Олексевич.

Начальник Департаменту Поліції Охорони, Сергій Парфенюк, зазначив, що: «Цей додаток розроблявся протягом двох років, пройшов безліч перевірок, і тепер ми готові швидко і оперативно реагувати на виклики. Така співпраця дозволяє Поліції Охорони надавати допомогу всім українцям, які перебувають або відчувають себе в небезпеці ».

Safor знизить тривогу за рідних і близьких і дозволить відчувати себе захищеним. Дасть впевненість в тому, що, незважаючи на несприятливі обставини, є спосіб захистити себе в критичних ситуаціях. Інтелектуальна платформа доступна кожному українцю, має широку карту покриття і працює по всій країні.

 

Відчути себе в безпеці українці можуть вже зараз.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: безопасность,Новости
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.