Як віра в себе може змінити життя?

16 сентября 2020, 09:58
Владелец страницы
0
74

Відповідь знає «Імідж Клуб»

Як часто ми не досягаємо успіху, тому що не впевнені в собі. Важко повірити, що прості думки, навіть позитивні, змінюють життя на краще. Компанія «Імідж Клуб» своїми маркетинговими акціями протягом багатьох років доводить українцям: віра в себе – це ключ до багатства і щасливого життя!

30 червня 2020 року відбулося визначення переможця нової маркетингової акції програми лояльності «Золотий Фонд». Удача стала на бік Богословскої Надії Семенівни. Жінка з маленького села Велика Новосілка в Донецькій області ніколи раніше не вигравала, а тепер вона володіє почесним статусом Головної переможниці й володіє грошовим призом від «Імідж Клубу»! Як їй це вдалося?

Для початку познайомимося з «Імідж Клуб». Компанія більше 10 років займається поширенням товарів через каталоги. Надія Семенівна, як і попередні переможці, купувала різні товари для будинку, здоров'я та догляду за собою. Їх зручно обирати через каталог, прийом замовлення відбувається швидко в телефонному режимі. Після цього посилка оперативно доставляється в будь-яке поштове відділення України.

Так Надія Семенівна стала учасницею акції, яку «Імідж Клуб» влаштовує щоквартально для своїх клієнтів. Цими акціями компанія піклується про клієнтів, привертає нову аудиторію і допомагає людям виконати найзаповітніші мрії. Тепер плани і мрії Надії Семенівни теж здійсняться завдяки виграним грошам!

«Я ніколи раніше не вигравала, це перший раз. Незважаючи на це, я ніколи не сумувала, а сподівалася тільки на хороше й вірила в перемогу. Ось це мене і рятувало – надія і віра. Також, моєю опорою завжди був коханий чоловік, він підтримував мене на шляху до виграшу!» – поділилася Надія Семенівна.

Ось так, зосередившись на перемозі, повіривши в неї, українка привернула до себе удачу і грошовий приз. Багато людей не вірять в такий збіг обставин, адже гроші можна тільки заробити чесною працею. Представникам «Імідж Клубу» є що на це відповісти:

«Наші акції – це маленьке диво для звичайних українців. Вони не звикли вірити в подібне і сміливо йти до мрії. Ми допомагаємо їм дивитися на світ інакше. Успішність компанії дозволяє нам щоквартально вибирати щасливчика, якого ми віддячимо за довіру грошовим призом, у цьому немає нічого дивного. Ми працюємо відповідно до закону, всіх наших переможців можна побачити на офіційному сайті компанії», – розповіли в «Імідж Клубі».

Богословська Надія Семенівна отримала грошовий приз завдяки трьом факторам: віра в себе, підтримка близької людини, чітке виконання умов акції. Пам'ятайте, що шлях до успіху ми прокладаємо спочатку в своїх думках, а плоди пожинаємо вже в реальності. Якщо ви теж хочете випробувати удачу, вперед! Правила акцій та досвід попередніх переможців доступні на сайті «Імідж Клубу»

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: здоровье,красота,маркетинг,акции,победитель,здоровый образ жизни
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.