У Києві СБУ викрила угрупування, яке займалось контрабандою зброї

6 сентября 2020, 14:38
Владелец страницы
военный инженер
0
42

Впродовж 2020 року учасники злочинного угрупування отримали понад 100 відправлень з-за кордону. Серед зброї були: Glock, Ruger та рушниці Hatsan.

У Києві СБУ викрила злочинне угрупування, яке займалось контрабандою та збутом зброї на території України.

Працівники Служби безпеки затримали організатора під час отримання чергової партії з комплектуючими до бойового пістолета.

За даними слідства, комплектуючі до вогнепальної зброї зловмисники замовляли на спеціалізованих сайтах в одній із країн Північної Америки. До України запчастини прибували через міжнародні сервіси онлайн-доставки під виглядом спортивного спорядження.

Після комплектації зброї, її продавали на інтернет-аукціонах.

Впродовж 2020 року учасники злочинного угрупування отримали понад 100 відправлень з-за кордону. Серед зброї були: Glock, Ruger та рушниці Hatsan.

Затримали організатора угруповання під час отримання чергової міжнародної посилки із комплектуючими до бойового пістолета.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Киев,СБУ,торговля оружием
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.