Вінничанина намагались завербувати в так званому «МДБ ДНР»

3 июля 2020, 09:37
Владелец страницы
военный инженер
0
10

На Вінниччині викрили факт вербування місцевого жителя представниками підконтрольного російським спецслужбам так званого «МДБ ДНР».

Під час повернення з Донецька, куди вінничанин їздив в гості, на лінії розмежування його затримали представники так званого «МДБ ДНР».

Чоловіка доставили до спецв’язниці на території Донецька. Використовуючи психологічний тиск і фізичні тортури, зловмисники схилили його до конфіденційного співробітництва. «Куратори» вимагали від чоловіка збирати й передавати інформацію, у тому числі фотоматеріали, щодо українських стратегічних об’єктів.

Однак, після повернення на підконтрольну українській владі територію вінничанин звернувся до СБУ та надав детальні свідчення щодо всіх обставин свого вербування і поставлених завдань.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: СБУ,Вінниця,ДНР
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.