Ми пам'ятаємо про той злочин

18 мая 2020, 11:21
Владелец страницы
политик
0
469
Ми пам ятаємо про той злочин

76 років тому, 18 травня 1944 року, сталінські наймити, в одну мить, вигнали зі своїх домівок в Криму кримськотатарській народ та погнали їх шляхами смерті в Середню Азію


За дві доби їх всіх вивезли з Криму. Комуняки здійснили геноцид проти народу який споконвік мешкав на своїй землі, а потім заселили цю землю тими, що зараз волають, що вони корінне населення Криму. 6 років назад ми бачили повторення захоплення Криму нащадками тих комуняк з НКВСниками, та повторення гоніння проти кримських татар. Всі ці роки кримських татар переслідують в Криму за проукраїнску позицію. .

Сьогодні в Україні день жалоби за жертвами тої трагедії. О 12 годині по всій території України відбудеться хвилина мовчання, якою вшанують пам'ять всіх жертв кримської трагедії. Сподіваюсь, що кримські татари в анексованому Криму також приєднаються до всеукраїнської хвилини мовчання. І хочеться, щоб на Банковій приєднались до цього. А ще, щоб не дали знищити кримськотатарський телеканал АТR.

Ми пам'ятаємо про той злочин, скоєний радянскою владою. Ми бачимо новий злочин Кремля по анексії Криму. Ми знаємо, що Крим - це Україна. І віримо, що прийде час, коли всі, хто вимушений покинути Крим, внаслідок анексії його Росією, зможуть туди повернуться. Вони всі повернуться додому, в наш український Крим.

Геноцид більше не має повторитися до жодного​ народу! Вічна пам'ять всім жертвам кримської трагедії.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Крымские татары,геноцид українців,аннексия Крыма
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.