СБУ викрила охоронні фірми, які зливали “ДНР” дані

7 мая 2020, 19:22
Владелец страницы
военный инженер
0
60

Засновники охоронних фірм інформували терористичну організацію “ДНР” про роботу українських об'єктів критичної інфраструктури і фінансували тероризм.

СБУ затримала трьох засновників охоронних фірм, які інформували про роботу українських об’єктів критичної інфраструктури терористичну організацію “ДНР”.

Бізнесмени, головний офіс яких знаходився у Донецьку, встановлювали системи безпеки у Донецькій, Запорізькій, Харківській та Дніпропетровській областях.

Водночас колишні правоохоронці з Донецька сплачували податки до “бюджету ДНР”, а потім ці кошти використовувалися для підтримки незаконних збройних формувань.

Нині правоохоронці перевіряють версію про співпрацю бізнесменів з т. з. органами державної безпеки “ДНР”. СБУ заблокувала роботу фірм, вирішується питання про притягнення підприємців до відповідальності.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: СБУ,Донецк,инфраструктура,Днепропетровская область,Запорожская область,Харківська область,охранные компании,ДНР
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.