СБУ викрила охоронні фірми, які зливали “ДНР” дані

07 травня 2020, 19:22
Власник сторінки
военный инженер
0
62

Засновники охоронних фірм інформували терористичну організацію “ДНР” про роботу українських об'єктів критичної інфраструктури і фінансували тероризм.

СБУ затримала трьох засновників охоронних фірм, які інформували про роботу українських об’єктів критичної інфраструктури терористичну організацію “ДНР”.

Бізнесмени, головний офіс яких знаходився у Донецьку, встановлювали системи безпеки у Донецькій, Запорізькій, Харківській та Дніпропетровській областях.

Водночас колишні правоохоронці з Донецька сплачували податки до “бюджету ДНР”, а потім ці кошти використовувалися для підтримки незаконних збройних формувань.

Нині правоохоронці перевіряють версію про співпрацю бізнесменів з т. з. органами державної безпеки “ДНР”. СБУ заблокувала роботу фірм, вирішується питання про притягнення підприємців до відповідальності.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: СБУ,Донецк,инфраструктура,Днепропетровская область,Запорожская область,Харківська область,охранные компании,ДНР
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.