СБУ викрила проросійських агітаторів, які закликали до протестів

1 мая 2020, 16:28
Владелец страницы
военный инженер
0
27
СБУ викрила проросійських агітаторів, які закликали до протестів

Троє мешканців Дніпропетровської області поширювали у соцмережах заклики до протестів через карантин.

За інформацією Служби безпеки України, троє мешканців Дніпропетровської області поширювали у соцмережах заклики до протестів через карантин.

Свої дії інтернет-агітатори координували з мешканцями РФ. Це виходить з їхнього електронного листування.

За задумом кураторів, розповсюдження фейкової інформації мало загострити соціально-політичну обстановку в державі через підбурення населення до масових заворушень.

Кіберфахівці спецслужби виявили та деанонімізували фейкові облікові записи, що використовували для розповсюдження закликів до порушення територіальної цілісності України. За допомогою цих акаунтів також поширювали заклики до масових протестів, у першу чергу через проведення в Україні карантинних заходів.

Одного з інтернет-агітаторів замовники з РФ примушували розміщувати інформацію, погрожуючі депортацією його матері, яка працює у Москві.

Слідчі СБУ вже повідомили одному з чоловіків про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України, щодо інших ‒ відбуваються процесуальні дії.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: СБУ,Росія,Днепропетровская область,акции протеста
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.