Сепаратизм на Донеччині

29 апреля 2020, 15:32
Владелец страницы
военный инженер
0
28
Сепаратизм на Донеччині

Двом депутатам сільради на Донеччині, які причетні до організації псевдореферендуму у 2014 році, повідомлено про підозру.

За матеріалами СБУ повідомлено про підозру у посяганні на основи національної безпеки двом депутатам Миронівської селищної ради. За даними слідства, у квітні 2014 року депутати взяли участь в організації і проведенні так званого «референдуму про державну самостійність ДНР».

Зокрема, під час позачергової сесії селищної ради вони всупереч законодавству України проголосували за здійснення антиконституційного «волевиявлення». Слідчі СБУ кваліфікували дії депутатів за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

Раніше за матеріалами СБУ до 6 років ув’язнення засуджено одного з організаторів псевдореферендуму на Донеччині – голову Миронівської селищної ради. Ще 4 депутатам сільради повідомлено про підозру.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: СБУ,сепаратизм,Донецкая область,референдум 11 мая
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.