Шахраї наживаються на бажанні допомогти вогнеборцям!

17 апреля 2020, 17:08
Владелец страницы
фрілансер
0
1507

Увага всім! В мережі виявлено масу випадків збору шахраями коштів на потреби МНС-ників, які задіяні в ліквідації жахливих пожеж в лісах Чорнобильської зони.

Якщо Ви, чи Ваші близькі маєте можливість та бажання допомогти фінансово нашим вогнеборцям, закликаю ретельно перевіряти волонтерів та благодійні організації, яким ви плануєте переказати кошти. Віддавайте перевагу волонтерам з верифікованими сторінками в соціальних мережах та з історією співпраці з Міноборони та допомоги воїнам чи лікарським закладам. Почитайте інформацію про благодійну організацію чи волонтера в мережі Інтернет (GOOGLE вам в допомогу!).

Пам’ятайте, що дописи шахраїв можуть бути в рази жаліснішими (інакше їм ніхто грошей не дасть), ніж у реальних волонтерів, які часто викладають в мережу сухі факти та звіти про надану допомогу.

Допомога героям-вогнеборцям то велика справа. Тож нехай Ваша допомога дістанеться до вогнеборців, а не осяде в кишенях шахраїв!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: МЧС,лесной пожар,мошенники,волонтеры,Чернобыльская зона
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.