За місяць карантину викрито у мережі понад 150 агітаторів, що поширювали брехню

13 апреля 2020, 15:09
Владелец страницы
военный инженер
0
19
За місяць карантину викрито у мережі понад 150 агітаторів, що поширювали брехню

Під час карантину СБУ заблокувала дві тисячі інтернет-спільнот з аудиторією в понад 700 тисяч підписників через фейки про коронавірус. Крім того, викрито 154 агітаторів.

Серед виявлених 154 осіб Служба вже встановила 8 інтернет-агітаторів, які цілеспрямовано діяли за завданням російської сторони. Такі агітатори працювали в Одесі, Дніпрі, Львові, Херсоні та Києві. Щодо них, то слідчі СБУ розпочали кримінальні провадження за статтями 109 і 110 Кримінального кодексу України.

Мова йде про дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, а також про посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

Інформація про інших 146 осіб спрямована до Нацполіції. Третина з них вже притягнуті до адміністративної відповідальності за поширення неправдивих чуток, які можуть викликати паніку чи порушення громадського порядку.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Россия,СБУ,ФСБ,фейки,информационная война,Коронавирус в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.