За місяць карантину викрито у мережі понад 150 агітаторів, що поширювали брехню

13 квітня 2020, 15:09
Власник сторінки
военный инженер
0
20
За місяць карантину викрито у мережі понад 150 агітаторів, що поширювали брехню

Під час карантину СБУ заблокувала дві тисячі інтернет-спільнот з аудиторією в понад 700 тисяч підписників через фейки про коронавірус. Крім того, викрито 154 агітаторів.

Серед виявлених 154 осіб Служба вже встановила 8 інтернет-агітаторів, які цілеспрямовано діяли за завданням російської сторони. Такі агітатори працювали в Одесі, Дніпрі, Львові, Херсоні та Києві. Щодо них, то слідчі СБУ розпочали кримінальні провадження за статтями 109 і 110 Кримінального кодексу України.

Мова йде про дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, а також про посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

Інформація про інших 146 осіб спрямована до Нацполіції. Третина з них вже притягнуті до адміністративної відповідальності за поширення неправдивих чуток, які можуть викликати паніку чи порушення громадського порядку.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: Россия,СБУ,ФСБ,фейки,информационная война,Коронавирус в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.