Олігарх та національна безпека

8 апреля 2020, 23:19
Владелец страницы
0
36
Олігарх та національна безпека

Лондонський суд відмовився розглядати позови Коломойського та Боголюбова по суті, а це означає, що в кінцевому рахунку Україні вдасться відшкодувати понад 3 млрд. доларів.

Видається, що громадяни України мають радіти та святкувати початок деолігархізації. Проте, я б не поспішав відкорковувати шампанське і порушувати карантин. Всі ми знаємо, що колишній губернатор Дінпропропетровщини - цинічний та підступний лихвар, який не приховує свого життєвого принципу не віддавати борги та дбати виключно про свої зиски. Нагадаю, у 2016 році Приватбанк був націоналізований у зв’язку із тим, що Коломойський за участі / за згоди інших співвласників вивели 5 млрд. доларів у офшори через підставні фірми. Нині тривають процеси по поверненню цих коштів. Уявіть, держава Україна рятує фінансову інституцію, з якої ці гроші віроломно крадуться і за ці дії ніхто не несе відповідальності. Під час війни, Коломойський, як «шляхетний рятівник та патріот» обіцяє по 10 тис. доларів за сепара (пізніше це виявиться фейком), а в реальності заробляє сотні тисяч доларів на продажі палива Збройним Силам України. Варто нагадати, як «патріот» Коломойський по скайпу вів задушевні розмови із Пашою Губаревим. Віроломний та лицемірний – у 90-тих про таких говорили «відморожений безпредельщік» - ілюструють події літа 2018. "Дніпроазот", підконтрольний групі "Приват" Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, фактично паралізовує роботу очисних систем вітчизняних водоканалів. Підприємство — являється єдиним в Україні виробником рідкого хлору - дезінфектора, який використовується для водоочищення на більш ніж 170 водоканалах по всій країні. Фактично дії Ігоря Валерьовича поставили Україна на межу екологічної катастрофи, наслідки, якої були б більшими, ніж нинішня епідемія коронавірусу. Сьогодні, Ігор Валерьович отримав перше серйозне попередження із Лондонського суду, але воно його не зупинить. Він буде діяти ще жорстокіше, бо Україна для нього – лише місце заробляння грошей, а не Батьківщина. Пан Коломойський загрожує національній безпеці, його дивні заяви про російські танки під Краковом можна було ігнорувати вчора, але сьогоднішня поведінка олігарха має розглядатися на засіданні РНБО.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.