Олігарх та національна безпека

08 квітня 2020, 23:19
Власник сторінки
0
38
Олігарх та національна безпека

Лондонський суд відмовився розглядати позови Коломойського та Боголюбова по суті, а це означає, що в кінцевому рахунку Україні вдасться відшкодувати понад 3 млрд. доларів.

Видається, що громадяни України мають радіти та святкувати початок деолігархізації. Проте, я б не поспішав відкорковувати шампанське і порушувати карантин. Всі ми знаємо, що колишній губернатор Дінпропропетровщини - цинічний та підступний лихвар, який не приховує свого життєвого принципу не віддавати борги та дбати виключно про свої зиски. Нагадаю, у 2016 році Приватбанк був націоналізований у зв’язку із тим, що Коломойський за участі / за згоди інших співвласників вивели 5 млрд. доларів у офшори через підставні фірми. Нині тривають процеси по поверненню цих коштів. Уявіть, держава Україна рятує фінансову інституцію, з якої ці гроші віроломно крадуться і за ці дії ніхто не несе відповідальності. Під час війни, Коломойський, як «шляхетний рятівник та патріот» обіцяє по 10 тис. доларів за сепара (пізніше це виявиться фейком), а в реальності заробляє сотні тисяч доларів на продажі палива Збройним Силам України. Варто нагадати, як «патріот» Коломойський по скайпу вів задушевні розмови із Пашою Губаревим. Віроломний та лицемірний – у 90-тих про таких говорили «відморожений безпредельщік» - ілюструють події літа 2018. "Дніпроазот", підконтрольний групі "Приват" Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, фактично паралізовує роботу очисних систем вітчизняних водоканалів. Підприємство — являється єдиним в Україні виробником рідкого хлору - дезінфектора, який використовується для водоочищення на більш ніж 170 водоканалах по всій країні. Фактично дії Ігоря Валерьовича поставили Україна на межу екологічної катастрофи, наслідки, якої були б більшими, ніж нинішня епідемія коронавірусу. Сьогодні, Ігор Валерьович отримав перше серйозне попередження із Лондонського суду, але воно його не зупинить. Він буде діяти ще жорстокіше, бо Україна для нього – лише місце заробляння грошей, а не Батьківщина. Пан Коломойський загрожує національній безпеці, його дивні заяви про російські танки під Краковом можна було ігнорувати вчора, але сьогоднішня поведінка олігарха має розглядатися на засіданні РНБО.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.