На Львівщині блокували незаконне ввезення товарів із ЄС

26 февраля 2020, 08:35
Владелец страницы
военный инженер
0
36

У Львівській області правоохоронці попередили три факти контрабанди у нашу країну товарів європейських виробників на більше ніж 1,7 мільйона гривень.

Оперативники спецслужби отримали інформацію, що кілька міжнародних перевізників планують протиправно переправити через державний кордон різні групи товарів із Європи.

Під час огляду вантажного автомобіля на пункті пропуску "Краківець – Корчова" правоохоронці виявили під 22 тонами нітратної солі 100 коробок із незадекларованим одягом на майже мільйон гривень.

На цьому ж пропускному пункті правоохоронці завадили незаконному ввезенню нових комплектуючих до автомобілів. Запчастини житель Львівської області приховав у салоні та багажних відділеннях восьми імпортованих євроблях. За попередніми підрахунками вартість невнесеного до декларації вантажу становить 200 тисяч гривень. 

Контрабанду продуктів харчування попередили правоохоронці на пункті пропуску "Рава - Руська - Гребенне". Товар на півмільйона гривень житель Волинської області замаскував серед будівельних матеріалів.

В СБУ нагадали, що це правопорушення передбачає накладення штрафу в розмірі 200 відсотків вартості товару з конфіскацією нелегального вантажу і транспортного засобу.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Львовская область,СБУ,контрабанда,Евросоюз,Таможня
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.