СБУ та Мінфін запобігли крадіжці державного природного газу на 250 мільйонів

11 февраля 2020, 09:45
Владелец страницы
военный инженер
0
32
СБУ та Мінфін запобігли крадіжці державного природного газу на 250 мільйонів

СБ України спільно з Мінфіном та Нафтогазом вдалося блокувати проведення оборудки та попередити збитки держави на майже 250 мільйонів гривень.

Служба безпеки України у взаємодії з керівництвом Міністерства фінансів України попередили протиправну оборудку із привласнення природного газу, який перебував у розпорядженні Міністерства фінансів для використання підприємствами бюджетної сфери.

Зловмисники використовували підроблені документи нібито підписані одним із заступників Міністра фінансів. Фальшивка дозволяла їм здійснити операції на інформаційній платформі АТ «Укртрансгаз» та заволодіти 43,6 мільйона кубів природного газу.

У результаті оперативного реагування СБ України спільно з Мінфіном та Нафтогазом вдалося блокувати проведення оборудки та попередити збитки держави на майже 250 мільйонів гривень.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: СБУ,Минфин,Нафтогаз України
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.