Претендентка на відповідальну посаду в МОУ приховала свої контакти з ФСБ

21 січня 2020, 13:50
Власник сторінки
военный инженер
0
26

"Забула" про російський паспорт та контакти зі спецслужбами Росії. СБУ завадила кримчанці отримати доступ до державних секретів.

Військова контррозвідка Служби безпеки України завадила працевлаштуванню на відповідальну посаду до Міністерства оборони кримчанки з російським громадянством та зв`язками з російськими спецслужбами.

З'ясовано, що протягом кількох років до анексії Кримського півострова жінка проживала за кордоном. Відразу після подій 2014 року вона повернулася в Крим, де отримала російський паспорт нібито для оформлення нерухомості. Невдовзі вона переїхала до Києва. Проте осісти на материковій частині України не поспішала – вона не мала ані постійного місця заробітку, ні джерела доходів. У цей час кримчанка часто виїздила до Росії та до анексованого півострова, де зафіксовані її контакти з представниками спецслужб РФ.

Саме після однієї з таких подорожей жінка раптово вирішила працевлаштуватися до Міністерства оборони України. Вона претендувала на одну із керівних посад у підрозділі департаменту держзакупівель відомства. Ця ділянка роботи передбачає доступ до секретної інформації в оборонній сфері та пряму комунікацію з високопосадовцями країн-членів НАТО.

Претендентка навіть встигла пройти кілька відбіркових етапів для остаточного зарахування на посаду, але проведена Службою безпеки перевірка встановила обставини, які несумісні з державною службою в Міноборони. Жінка «забула» вказати, що має російське громадянство, знайомих з ФСБ та не повідомила зміст розмов із ними. Співробітники СБУ провели з нею бесіду та попередили про кримінальну відповідальність за державну зраду.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: СБУ,спецслужбы,ФСБ,крымчане,министерство обороны,российское гражданство,российский паспорт,аннексия Крыма,российские шпионы
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.