СБУ припинила діяльність російських ботів в Україні

5 декабря 2019, 15:29
Владелец страницы
военный инженер
0
89
СБУ припинила діяльність російських ботів в Україні

Правоохоронці вилучили обладнання, що управляє масивом SIM-карт, віртуальними мобільними телефонами, розсилкою СМС-повідомлень.

Служба безпеки України припинила діяльність групи осіб, яка створювала і просувала фейкові акаунти в інтересах громадян Росії й терористів "ДНР". Група розміщувалася у Києві.

Оперативники спецслужби встановили, що зловмисники активно надавали послуги російській стороні та особам, причетним до діяльності так званої "ДНР". "Створені акаунти потім використовувались замовниками для встановлення та підтримання легендованих контактів з українськими громадянами, проведення незаконних фінансових операцій, пересилання через операторів поштового зв’язку товарів, вилучених із законного обігу, – повідомили у прес-центрі СБУ.

Потужна "ботоферма" також використовувалася для масового поширення антиукраїнських публікацій в соцмережах і месенджерах, розсилки неправдивих повідомлень про "мінування", а також інших деструктивних дій, спрямованих на дестабілізацію обстановки в Україні.

Правоохоронці вилучили обладнання, що управляє масивом SIM-карт, віртуальними мобільними телефонами, розсилкою СМС-повідомлень. Під час обшуків слідчі отримали незаперечні докази причетності конкретних осіб до злочинної діяльності.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Киев,Мобильная связь,Украина-Россия,СБУ,ФСБ,СМС,минирование,ДНР,мобильный оператор,гибридная война,агрессия России
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.