Ремонт доріг у "ДНР" планують здійснити за рахунок благодійників

15 ноября 2019, 12:58
Владелец страницы
военный инженер
0
18

Як влади «ДНР» планують вирішувати гостру проблему відсутності якісних доріг на території «республіки»? Яку допомогу «ДНР» надає «братська» Росія в даному питанні?

Як «влада» «ДНР» планує вирішувати гостру проблему відсутності якісних доріг на території «республіки»? Яку допомогу «ДНР» надає «братська» Росія в даному питанні?

А ніяк. І допомоги не буде ніякої.

І слід такий висновок з знову викинутого в мережу офіційного листа «Мінтрансу «ДНР» заступнику голови «ДНР» Пашкову щодо наповнення дорожнього бюджету« республіки».

«Основними джерелами наповнення дорожнього фонду є існуючі на сьогоднішній день доходи бюджету від надходжень акцизів на автомобільний бензин, прямогонний бензин, дизельне паливо, моторні масла для дизельних і карбюраторних (інжекторних) двигунів, що реалізуються на території Донецької Народної Республіки, транспортного податку, а також безоплатних надходжень від фізичних та юридичних осіб», - йдеться в листі «Мінтрансу «ДНР».

Простими словами, грошей в бюджеті на дороги немає, ремонт буде оплачуватися з акцизу на всіляке паливо, з транспортних зборів та… благодійності від фіз- і юросіб.

Якщо врахувати, що Донецьк перетворили з многомілліонніка у райцентр, то не варто розраховувати на великі потоки надходжень до бюджету за рахунок акцизу на паливо, так само як і на божевільні прибутки від транспортних зборів. Одна надія на благодійність ...

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: бюджет,благотворительность,Ремонт дорог,акцизный сбор,ДНР новости
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.