Наші вже вдома: обмін полоненими відбувся

8 сентября 2019, 07:44
Владелец страницы
военный инженер
0
33
Наші вже вдома: обмін полоненими відбувся

Служба безпеки України з перших днів російської агресії долучилася до процесу звільнення українців.

Как сообщается на странице СБУ в Фейсбук, 7 вересня під патронатом Президента України Володимира Зеленського Служба безпеки України забезпечила повернення на Батьківщину 35 українських громадян, які незаконно утримувались в Росії та на тимчасово анексованій території АР Крим.
Серед звільнених українців двадцять чотири моряки з військових кораблів, що були захоплені спецслужбами РФ у Керченській протоці. Двоє з них - співробітники СБУ. В Україну повернулися також політв’язні Олег Сенцов, Роман Сущенко, Володимир Балух, Павло Гриб, тяжкохворий кримськотатарський активіст Едем Бекіров.
Згідно з процедурою іншій стороні передано 35 осіб. Усі вони були засуджені в Україні за різні злочини або є фігурантами кримінальних проваджень. Їх звільнення відбувалося з чітким дотриманням українського законодавства та процесуальних норм.
Обмін проводився під наглядом Міжнародного комітету Червоного Хреста.
Служба безпеки України з перших днів російської агресії долучилася до процесу звільнення українців. З 2014 року, завдяки СБУ, до рідних та близьких з РФ та тимчасово окупованих територій повернулося 3280 наших громадян.
Робота Служби зі звільнення громадян України триває, адже тільки на території ОРДЛО незаконно утримується 227 українців.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: обмен пленными
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.