"Гримчаків" в Україні тисячі - є дієвий спосіб знищити корупцію

21 августа 2019, 11:24
Владелец страницы
Політик
1
122
 Гримчаків  в Україні тисячі - є дієвий спосіб знищити корупцію

Юрія Гримчака підозрюють у злочині, передбаченому ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу (шахрайство в особливо великих розмірах або організованою групою).


Кожного корупціонера за руку не спіймаєш. Щоб спланувати та провести тисячі операцій з затримання "на гарячому" і потім довести справу до вироку в суді, згідно з чинним законодавством, у правоохоронних органах має працювати пів країни! Я бачу єдиний ефективний механізм для швидкого знищення топ-корупції - введення презумпції вини у корупційних злочинах!

За таким механізмом підозрюваному чиновнику доведеться доводити, що його майно (дорогі будинки, автівки, годинники) придбані за кошти, отримані законним шляхом, а не правоохоронцям треба буде довести звідки саме і за що він/вона отримав хабар.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: коррупция,корупція,корупция,боротьба з корупцією
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.