Зеленський призначив Сергія Гайдая «смотрящим» на Закарпатті

05 липня 2019, 23:27
Власник сторінки
0
330
Зеленський призначив Сергія Гайдая «смотрящим» на Закарпатті
Сергій Гайдай

Президент України Володимир Зеленський напередодні представлення нового губернатора Закарпаття призначив через посаду першого заступника голови ОДА «смотрящого» по області Сергія Гайдая.

Президент України Володимир Зеленський напередодні представлення нового губернатора Закарпаття призначив через посаду першого заступника голови ОДА «смотрящого» по області Сергія Гайдая.

Про це стало відомо із джерел, наближених до Секретаріату Президента. Гайдая, котрий у 2015 році Петро Порошенко призначив головою Мукачівської РДА, на Закарпатті знають, як любителя не повертати позичене і людину 15%. Справа у тому, що цей екс-чиновник, будучи на посаді, обклав так званим податком за «рішалово» усі фірми і підприємства, які виконували державні замовлення у Мукачівському районі.  За вирішення питань, виграш тендеру тощо, із виконавців брав 15%.

Крім того Сергій Гайдай, перед тим, як його за корупційні схеми, попросив з посади навіть корумпований Петро Порошенко, у 2017 році на Мукачівщині назичив від підприємців та бізнесменів близько 100 тисяч доларів...

Та, найстрашніше те, що уже сьогодні, за словами одного з галузевих керівників ОДА, Гайдай збирає усіх начальників відділів і управлінь облдержадміністрації і озвучує їм умову, за якої вони можуть залишитися на своїх посадах. Умова проста — тотальне підпорядкування йому, як «смотрящому» на Закарпатті від команди ЗЕ. При чому, цей чоловік ще навіть не призначений офіційно на жоду посаду.

Яким же чином цей гість із Сєвєродонецька потрапив у милість до Президента? А все дуже просто. Як хизується у своєму оточенні сам Сергій Гайдай, на Закарпаття він потрапив через свого товариша і покровителя Ігоря Палицю, керівника партії УКРОП на Волині. Словом, у 2015 році Гайдай потрапив на Закарпаття за квотою Коломойського.

Сьогодні Гайдай, не маючи на те офіційних повноважень, продовжує запроваджувати обкатані на Мукачівщині схеми самозбагачення на всю область. Хіба це і є представник нової команди ЗЕ-Президента?

Пане Президенте, хіба більша частина виборців Закарпаття віддала свої голоси за Вас не за оновлення і очищення влади, а для того, щоб такі одіозні особи плели у нашому краї корупційні схеми?

До слова, питання про одіозного першого заступника Ігора Бондаренка та інші наболілі питання закарпатці можуть задати Президенту з 13.45 до 15.00 на КПП Ужгород та з 15.45 по 16.00 під час відвідин Президентом центру міста і кав’ярень міста Ужгорода.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: Ужгород
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.