У залі суду

2 июля 2019, 10:21
Владелец страницы
0
16

моніторинговий звіт

27 червня у приміщенні Київського апеляційного суду  відбулася презентація моніторингового звіту інформаційного наповнення апеляційних судів України «У залі суду». 

За результататми моніторингу протягом січня-лютого 2019 року моніторами було відвідано більшість судів апеляційної ланки. Усього 31 суд по всій Україні. Моніторинг стосувався інформаційного наповнення приміщень апеляційних судів матеріалами, що сприяють відкритості правосуддя та налагодженню взаємодії з медіа та громадою.

Було  перевіряно стан інформаційного наповнення приміщень та сайтів судів, чи можливо поспілкуватися із прес-службою суду та отримати належну інформацію. Фіксували стан приміщень суду, їх розміщення та легкість доступу. Зокрема оцінювали чи перевіряє охорона особу та її речі, чи є камери відеоспостереження та ввічливість охорони.

Командою було виявлено, що у більшості приміщень судів відсутні окремо зазначені відомості про прес-службу суду. Траплялися випадки, що охорона суду взагалі не знала про існування прес-служби. Однак були встановлені і позитивні факти. От як, наявність дублювання написів на табличках шрифтом Брайля.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: суд,Апеляційний суд,моніторинг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.