Чи існує справедливе покарання?

30 июня 2019, 17:34
Владелец страницы
0
29
Чи існує справедливе покарання?
Конкурсні роботи дітей

Тільки у травні 2019 року в Україні вбили 69 дітей. А у грудні 2018 — 38. В середньому щомісяця вбивають 50 дітей. Про це Генпрокуратура звітує щомісячно на своєму сайті

Я не знаю, хто може сьогодні спокійно читати стрічку новин і майже щодня бачити там повідомлення про вбивства, зґвалтування, катування ДІТЕЙ!

Я — мати, й мене охоплюють жах і нерозуміння і лють на тих уродів, що здатні таке зробити з дітьми!!!

Мені здається несправедливим покарання навіть 10-15 років, а в деяких випадках — взагалі до 5-ти! Це знущання над людяністю і над близькими загиблих, закатованих, зґвалтованих дітей!!!

Треба повертати смертну кару , такі уроди і мерзотники не мають жити в цьому світі !!!

А ви знаєте, що згідно офіційних статистичних даних 165 тисяч постраждалих від насильства українських жінок щорічно звертаються до правоохоронців? Насправді, кількість жертв значно більше: такі проблеми у нас прийнято замовчувати. І це дійсно жахливо — жити в такому світі.

 

Пройшовши через таку ситуацію у своєму власному житті, дуже добре розумію, що відчувають жінки та діти в ці жахливі моменти.

І я не знаходжу собі місця після кожної новини про знущання над дітьми. І постійно думаю, що потрібно зробити, аби серед нас не з’являлися ті душогуби.

Що?!

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: наша жизнь,діти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.