Марш за звільнення в'язнів Кремля з файєрами закінчився під АП України в Києві

1 июня 2019, 19:39
Владелец страницы
0
664
Марш за звільнення в язнів Кремля з файєрами закінчився під АП України в Києві

Дуже голосно пройшов марш за звільнення українських в'язнів, які знаходяться по тюрмах в Росії

1 червня центром столиці пройшов дуже гучний марш на підтримку ув'язнених Росією українців. Збір учасників почався о 12:00 в парку Шевченка біля пам'ятника Кобзареві. Там пролунали перші виступи представників громадських організацій та родичів ув'язнених. Після цього марш рушив до представництва Червоного Хреста в Україні. Після недовгих перемовин було отримано домовленості про створення контактної групи для подальших дій. Колона рушає Хрещатиком та вулицею Грушевського до Адміністрації Президента України. Ще декілька виступів та спалахують файєри та димові шашки. Представник Адміністрації Президента отримує вимоги протестувальників, запевняє в гучномовець, що все буде передано та розглянуто. Подробиці всього цього дійства дивіться в запису прямої трансляції, яка проводилась від початку і до самого кінця заходу.


Діліться цим блогом зі своїми друзями та знайомими, пишіть свої думки про побачене в коментарях, підписуйтесь на ютуб канал та тисніть на дзвіночок.
#Protsenko #ІванПроценко #ДумайтеСамостійно 
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: блоггер,блог,видео,видеоролики,национализм,националист,блоги,заключенный,националисты,Блогосфера,национальная идея,Патриотизм,Кремль,микроблоггинг,политзаключенные,блогер,блоггеры,патриоты,видеоблог,блог-платформа,национальность,заключенные,Патріотизм,патріоти,націоналізм,блогери,нація,НАціональна ідея,націоналісти,новое в блогах,политики в блогах,національні інтереси,українська національна ідея,українскі націоналісти,блог личности,козацька нація,видео блог,національність,Пленные,обмен пленными,видео youtube
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.