Українці сказали щодо ідеї референдуму про мир з Росією

27 мая 2019, 13:22
Владелец страницы
5
8705
Українці сказали щодо ідеї референдуму про мир з Росією

Дивіться в цьому блозі реальне ставлення українців до ідеї референдуму про мир з Росією від Зеленського

Наробила шуму ідея від команди Зеленського, щодо проведення референдуму про мирні угоди з Росією. Суспільство відреагувало по різному. Дехто підтримав, а дехто навіть вийшов з акціями протесту під Адміністрацію Президента. Дивіться в відео нижче як насправді українці ставляться до цієї ініціативи, якщо запитувати випадкових пересічних перехожих. Показані всі відповіді людей без виключення. Тут немає вибіркових відповідей в нарізці. Так виглядає реальність стосовно цього питання. 


Діліться цим блогом зі своїми друзями та знайомими, пишіть свої коментарі про побачене, підписуйтесь на ютуб канал та тисніть на дзвіночок.
#Protsenko #ІванПроценко #ДумайтеСамостійно
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Россия,Украина,выборы и референдумы,Киев,соцопросы,блоггер,блог,видео,видеоролики,украинцы,референдум,опрос,мир,Росія,блоги,голосования,вопрос,голосование,Блогосфера,микроблоггинг,блогер,блоггеры,опросы,видеоблог,видеообращение,соцопрос,Київ,блог-платформа,социологический опрос,Владимир Зеленский,Україна,блогери,голосування,новое в блогах,политики в блогах,вибори і референдуми,Народный референдум,Местный референдум,видео блог,подсчет голосов,видео youtube,Зеленский скандал,Володимир Зеленський
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.