Трагедія на Чорнобильскій АЕС назавжди залишиться трагедією в історії України

26 квітня 2019, 16:01
Власник сторінки
политик
11
1003
Трагедія на Чорнобильскій АЕС назавжди залишиться трагедією в історії України

26 квтіня 1986 року - відбулась трагедія на Чорнобильській АЕС і цей день назавжди залишиться трагедією в історії України.

Тоді ми побачили події, які показали приклад людської честі, сміливості, доброти. День, коли радянська влада знову показала своє справжнє обличчя та зневагу до свого народу. Трагедія, яка показала героїчність одних та мерзотність других.

Ми, кияни, пам’ятаємо, як це було. Ми гарно пам’ятаємо, як в ніч з Києва йшли колони автобусів з ліквідаторами, хоча їх ще тоді так не називали. Пам'ятаємо присмак заліза у роті. Як з’являлись перші чутки. Пам’ятаємо, як в Києві людей примусово повели на першотравневі свята, попри радіацію. Пам’ятаємо і те, як неможливо було виїхати з Києва після того, як влада визнала, що на ЧАЕС відбулась аварія. Пам'ятаємо, як можновладці вивозили з міста своїх дітей та близьких. Ми нічого не забули.

Але ми пам’ятаємо і те, як киян приймала вся країна – Планерськ і Коблево, Одеса і Феодосія, Харків і Мелітополь, Львів і Трускавець. Ми пам’ятаємо, як люди тоді допомагали один одному. Вони приймали родичів і близьких, знайомих і незнайомих людей. Ділились одежею і їжею. Мене тоді вивезли до Полтави. І я завжди з подякою буду пам'ятати цей момент.

Ми пам’ятаємо героїв ліквідаторів аварії, які поклали життя та здоров’я за для порятунку інших. Сини України завжди були готові до самопожертви. На жаль держава не завжди пам'ятає про свої зобов'язання. Ми дякуємо вам і пам’ятаємо ваш подвиг. Вічна пошана всім вам!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: Чорнобиль,трагедія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.