Перемога vs зрада: деякі успіхи України за останній час

04 грудня 2018, 10:51
Власник сторінки
Communication group
0
72
Перемога vs зрада: деякі успіхи України за останній час

Ну що, за перемогу?


1. Поступове виведення зайнятості з тіні. Насамперед слід казати про зменшення навантаження безробітних на одне робоче місце. Наразі на одного працюючого в Україні 3 безробітних. А були часи, коли ця цифра була двозначною. Ще на початку 2018 було 6 безробітних, які сиділи на шиї у одного працюючого. У номінальному виразі кількість офіційних безробітних сьогодні – 283 тис. особи, а кількість офіційних пропозицій по роботі – 97 тис. Великий вплив на цю статистику звісно має трудова міграція. Хоча й тут останнім часом проглядається тенденція українських роботодавців конкурувати з роботодавцями польськими та ін. За інформацією ДФС у вересні 2018 офіційно працевлаштовано 490 тис. працівників. А у жовтні 644 тис. Найбільша легалізація зайнятості відбувається у сферах обслуговування, громадського харчування, будівництва. Союзником легалізації сьогодні є уряд України, запровадивши пенсійну реформу, яка мотивуює працівників легалізовуватись. За розрахунками урядовців тенденція на легалізацію зарплат принесе до бюджету у 2018 додаткові 2 млрд. грн.

2. Стан справ у банківській сфері. Інформація про ніби то лобіювання якимись людьми з влади інтересів російських банків в Україні не витримує жодної критики. Сьогодні на українському ринку працюють чотири “дочки” російських держбанків: Сбербанк, ВТБ, Промінвестбанк, БМ банк. Від березня діють санкції проти усіх цих банків, введені указом президента Порошенка за рішенням РНБО. Санкції забороняють виведення капіталу цими “дочками” на користь материнських структур. При цьому розрахунки українських громадян у цих банках не зачіпаються. Санкції також не перешкоджають можливості до капіталізації цих банків. Бо структури російських банків вкладаються в економіку України, надаючи такі необхідні інвестиції. Після введення цих санкцій маємо результати. Чисті активи російських банків в Україні зменшились на 30%. Депозити скоротились приблизно на стільки ж. Частка банків з російським капіталом в банківській системі України скоротилась з 10% до 6%. Апеляційний суд Києва виносить рішення про арешт акцій Промінвестбанка за позовом нашого Приватбанку та ще 17 компаній щодо втрати майна в окупованому Криму. Сбербанк до речі вже давно пране продати українську “дочку”, але покупця не знаходиться.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.