І нарешті про «євробляхерів»!!!

13 листопада 2018, 13:25
Власник сторінки
z.burik@ukr.net
0
33
І нарешті про «євробляхерів»!!!

Проблема значно глибша ніж балансування між ставками митного податку, пільгами та преференціями в оподаткуванні, ухиленням від сплати податків та необхідністю наповнення бюджетів і захистом вітчизняно

І нарешті про «євробляхерів»!!! Цікаво і сумно спостерігати суперечки знайомих і не дуже людей які «ЗА» та «ПРОТИ»! 
Проблема значно глибша ніж балансування між ставками митного податку, пільгами та преференціями в оподаткуванні, ухиленням від сплати податків та необхідністю наповнення бюджетів і захистом вітчизняного виробника (це я абстрактно, а не про Автозаз Деу)... І все це на фоні початку передвиборчої кампанії.

Наше суспільство живе по «розірваному шаблону»… 
Ми безкомпромісно вимагаємо рівності: у громадянських правах, в податках… А з іншої сторони, розуміємо, що рівності – де-факто немає (більшість розуміє) !!! 
Ми, врешті повинні визначитись! Або визнаємо як факт 130 місце СPI зі 180 країн (2017р.) і спостерігаємо, або будуємо «Рівність для всіх» фактично і починаючи з кожного а не з "євроблях"!!!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.