Львівський автобусний завод запрацював ?

11 июня 2018, 19:48
Владелец страницы
z.burik@ukr.net
0
110
Львівський автобусний завод запрацював ?

Віртуально чи насправді ? На одному із загальноукраїнських сайтів з'явилась інформація щодо відновлення роботи Львівського автобусного заводу.


Виявляється, завод з початку 2018 року виготовив та реалізував 7 автобусів.
Згідно даних сайту Національний Промисловий Портал від 09.06.2018р., з посиланням на Українські автомобілі : "Львівський автобусний завод у 2018 році відновив виробництво та реалізацію автобусів моделей А183 та А191. З початку цього року компанія реалізувала 7 автобусів: 4 — А183 та 3 — А191", йдеться на сайті. 

Поспілкувавшись із головою профспілки працівників автомобільного та сільськогосподарського машинобудування та керівником управління промислової політики ЛОДА, встановили, що вони таку інформацію чують вперше !

Інформація за зноскою http://uprom.info/news/cars/lvivskiy-avtobusniy-zavod-laz-vidnoviv-virobnitstvo-ta-prodazh-avtobusiv-foto/


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: завод,промисловість,Львівська область
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.