СУД ВИЗНАВ НЕЗАКОННИМ ПРИЗНАЧЕННЯ АРТЕМА СИТНИКА ДИРЕКТОРОМ НАБУ

02 листопада 2018, 13:36
Власник сторінки
Критик
0
436
СУД ВИЗНАВ НЕЗАКОННИМ ПРИЗНАЧЕННЯ АРТЕМА СИТНИКА ДИРЕКТОРОМ НАБУ

2 листопада 2018 року Окружний адміністративний суд міста Києва виніс доленосне для Артема Ситника рішення.

2 листопада 2018 року Окружний адміністративний суд міста Києва виніс доленосне для Артема Ситника рішення. Як повідомила прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва, сьогодні судом було завершено розгляд справи №826/10323/16 за позовом ТОВ «Юридична компанія «Студія права» до ДФС України щодо надання податковим органом завідомо неправдивої інформації з висновком про достовірність відомостей декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру Ситника A.C. під час проходження ним спеціальної перевірки в межах участі у конкурсі на посаду Директора НАБУ.

 

Судом прийнято рішення про часткове задоволення позовних вимог шляхом визнання протиправними дій ДФС України щодо направлення інформації про результати спеціальної перевірки Артема Ситника, яка здійснювалася в межах проведення конкурсу на зайняття посади Директора НАБУ,  в порушення вимог п. 12 Порядку проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженого Указом Президента України від 25 січня 2012 року № 33/2012.

 

Таким чином Окружний адмінсуд міста Києва фактично констатував незаконність призначення Артема Ситника на посаду Директора НАБУ.

 

Фахівці в галузі адміністративного права та державного управління вважають, що, встановлені під час розгляду цієї справи обставини, які вказують на грубе порушення порядку призначення Директора НАБУ, можуть стати підставою або для самостійного визнання Президентом України нечинним власного Указу про призначення Артема Ситника Директором НАБУ, або ж для оскарження такого Указу в судовому порядку, оскільки відтепер відсутнє правове підґрунтя для існування самого Указу.

 

Нагадуємо, що Генеральна прокуратура України вже проводить розслідування щодо можливої підробки органами ДФС України висновку про достовірність даних в декларації про доходи Артема Ситника за 2014 рік. В межах цього розслідування Печерський районний суд  міста Києва дозволив Генеральній прокуратурі України вилучити в Адміністрації Президента України матеріали спеціальної перевірки щодо громадянина України Артема Сергійовича Ситника як кандидата на посаду Директора НАБУ, а також вилучити примірник Указу Президента України про призначення Артема Ситника на посаду.

 

Важко спрогнозувати, якою буде реакція самого Артема Ситника на таке рішення суду, але чомусь здається, що невдовзі нам слід очікувати чергових кримінальних проваджень проти суддів Окружного адміністративного суду міста Києва та проведення у них серії безпідставних обшуків...

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: суд,корупція,Ситник,зловживання владою,НАБУ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.