Школу №18 у Бахмуті, мають реконструювати в цьому році.

1 августа 2018, 12:23
Владелец страницы
0
19

Школа яка має ім’я Дмитра Чернявського.

Школа яка має ім’я Дмитра Чернявського, який загинув під час подій на Донецькому майдані у 2014 році.  Розпочати реконструкцію будівлі школи планують вже цього року. У квітні цього року Управління освіти Бахмутської міської ради обрала для проведення експертизи проекту будівництва щодо дотримання вимог до міцності, надійності та довговічності будинка, його експлуатаційної безпеки та інженерного забезпечення, санітарного та епідеміологічного стану, пожежної безпеки, енергозбереження, а також кошторисної частини проекту Державне Підприємство "Укрдержбудперспектива".

  Як розповіла Марина Рубцова, начальник управління освіти Бахмутської міської ради – буде проведена повна реконструкція будівлі школи, прилеглої території та класи обладнають сучасною технікою. Школа №18 було обрано опорною, через те, що там вже виконано роботи із термомодернізації, як каже пані Марина це зменшить вартість робіт. Тим не менш роботи з експертизи обійдуться бюджету майже в сорок тисяч гривень.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.