Мешканці Нікополя перекрили трасу Кривий Ріг – Запоріжжя

14 июля 2018, 13:19
Владелец страницы
директор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД
0
71
Мешканці Нікополя перекрили трасу Кривий Ріг – Запоріжжя

Мер або почне ремонт доріг, або піде у відставку.

Мешканці міста Нікополя на Дніпропетровщині перекрили трасу Кривий Ріг - Запоріжжя. Вони вимагають у влади міста негайно взятися за ремонт доріг в населеному пункті.

Про це повідомив громадський активіст Василь Болгарін.

«З 2013 року тут не роблять дорогу міжміського значення. Все, що було зроблено протягом 5 років - це знято шар асфальту за мільйони гривень. Нікопольці досі чекають на владу, готують їжу, діляться на зміни», – пише Болгарін.

«Для початку ми просимо розпочати ремонт хоча б по вулиці Херсонській, яка перебуває в жалюгідному стані», - відзначають учасники акції.

Протестуючі подзвонили меру міста Андрію Фісаку з вимогою зустрітися. Проте зі слів міського голови стало зрозумілим, що він боїться їхати на місце пікету.

Натомість активісти самі поїхали до мерії, де таки застали міського голову й встигли поспілкуватися з ним. В результаті Фісак був змушений дати обіцянку, що якщо до 30 вересня не почнеться ремонт по вулиці Херсонській, він складе свої повноваження.

В разі намагань міської влади ухилитися від виконання обіцянок, активісти обіцяють продовжити рішучі акції протесту.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.