Коли влада прислуховується до народу.

27 июня 2018, 21:55
0
15

Голова районної державної адміністрації ( Одинець Владислав Іванович) провів громадські слухання, стосовно будівництва алюмінієвого заводу.

ЦЕХУ МЕТАЛУРГІЙНОЇ ПЕРЕРОБКИ АЛЮМІНІЮ ПОРУЧ З ЖИТЛОМ ЛЮДЕЙ В С.ДАНИЛІВКА - НЕ БУДЕ !!! Відбулись громадські слухання щодо будівництва цеху металургійної переробки алюмінію ТОВ "АЛМЕТ ПЛЮС " у с.Данилівка. Громада, обговоривши дане питання, вислухавши фахівців, місцевих жителів,приняла рішення не дозволяти будувати цей цех у с. Данилівка поруч з житловими будинками. Співвласник підприємства, який також висловлював свою позицію, завдяки єдності громади, особисто відмовився від будівництва. Особлива подяка всім небайдужим мешканцям навколишніх сіл, які знайшли час, прийшли на громадські слухання і висловили свою позицію. Гордий бути частиною такої громади! #Розбудова_Васильківщини, #команда_Порошенка
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Васильков,Васильків,районна рада,одинец,владислав одинець
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.