На Клименко працює редактор програми «Гроші»

18 июня 2018, 15:15
0
61

Нові-старі запроданці

За словами громадських активістів, Дубинський на передодні чергової передвиборної істерії розпочинає новий цикл замовних публікацій проти Майдану і його учасників.

За інформацією активістів, замовником статей є пан Клименко.

Скільки коштує «праця» Дубинського - можна судити за повідомленнями ЗМІ, в яких йдеться про купівлю ним за останні два роки 10 квартир на загальну суму мільйон доларів. Зрозуміло, що такі гроші не падають з неба, тим паче - ні за що.

У числі претензій до Дубинському активісти назвали антипатріотичні висловлювання, наруга над святкуванням Дня Незалежності України, висміювання військового параду. "Крім того, з публікацій в мережі Інтернет стало відомо про те, що Дубинський займається вимаганням грошей у фізичних і юридичних осіб, погрожуючи публікацією компромату. Як стверджується в публікаціях, Олександр Дубинський і його дружина, рекламіст Леся Цибко обжилися нерухомістю вартістю близько одного мільйона доларів США, причому ці гроші включають 10 об'єктів елітної нерухомості. Вартість автопарку Дубинського оцінюють в кілька сотень тисяч доларів США . Це 8 дорогих автомобілів, один з яких, Mercedes-Benz W124.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.