Чудесне голодування

16 мая 2018, 15:35
0
21

Чудесне голодування

Зараз багато шуму піднімається навколо голодування однієї навіженної. Ті хто дружить з головою, були питання і по її першої голодування, коли вона 83 дня голодувала".


Сама історія наводить ряд прикладів: - смертельну голодовку ірландських націоналістів в тюрмах Великобританії в 1981 році: "Мартін Херсан - 46 днів сухого голодування - людина померла. Найдовше голодування - Кірон Догерті - 73 дня. Останні 30 діб за його життя воювали медики. Проте , не врятували.


Якби хтось для себе влаштував голодування, то він знає, що через тиждень вже ледве ходиш. З ліжка піднятися - ціла історія — неодноразово заявляли різні експерти. І лише Надя голодує по пів року, не худне, бадьора і повна сил.


Треба цю “святу” мабуть назад до Росії відправити, вони полюбляють блаженних, дурних і убогих, адже їх країна на 90 процентів із них складається.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.